Wykonanie makijażu permanentnego

DROGA DO CUDOWNYCH BRWI A DOKŁADNIEJ OPIS O ZABIEGU MICROBLADING

Wiele z Was najpewniej myślało już o korygowaniu brwi za pomocą microbladingu. Jednak chyba prawie nigdzie nie spotkałam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w realu, zapraszam do naszego artykułu. Microbladingu nie wykonuje się maszynką do zwykłego tatuażu ale specjalnym piórem na które składa się tzw. pen i mikroostrze – zbudowane z wielu igieł układanych w jednej linii, te łudząco przypominają mały nożyk. Dlatego również jest to mega precyzyjna praca, wymagająca doświadczonej makijażystki, ponieważ każdy malutki włosek jest wykonany ręcznie i za każdym razem dobrze wykonany. Następnie po wytatuowaniu włosków za pomocą pena, brwi dodatkowo będą namaszczane na moment kolorem, aby się jeszcze lepiej przyciemniły. Makijaż permanentny to sposób na utrwalenie mejkapu przez dłuższy czas, bez konieczności codziennego malowania. Chcąc być zawsze wyjątkowa, zarówno na jacuzzi, siłowni jak i na spotkaniach, a makijaż winien być wyjątkowy to koniecznie rozważ microblading

makijaż permanentny szczecin

Czy microblading sprawia jest nieprzyjemny?

Nie będę opowiadać głupstw – nie jest na 100% niebolesny. Pomimo używa się właściwej maści i znieczulenia na bazie lidokainy. Sama prywatnie miałam lekki ból odczuwalny z specyficznym odgłosem drażniącej skóry. pomimo to końcowy efekt po wykonaniu makijażu permanentnego rekompensuje nam ten minimalny dyskomfort i gdybym musiała iść na zabieg ponownie to nie zastanawiałabym się ani chwili.

Jak dużo makijaż permanentny w Szczecinie?

Makijaż permanentny Szczecin kosztuje od 500 zł do 1450PLN w zależności od studia microbladingu i artystki , która wykonuje makijaż. W cenie wliczony jest makijaż uzupełniający, który robi się najczęściej po 35 dniach, kiedy nasze brwi się zagoją. Wtedy możemy delikatnie skorygować ich kształt, dorobić kreski w miejscach, w których ich brakuje a także dopigmentować. Efekty microbladingu trzyma się od roku do trzech lat. Umów termin w popularnym studiu makijażu permanentnego w mieście Szczecin.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *