Usługi dźwigowe dla firm i osób prywatnych szczecin 2020

kran-2020-szczecin-uslugi

Prowadzone przez naszą firmę usługi dźwigowe wykonywane są przede wszystkim na terenie Szczecina i okolic. Cały czas stawiamy na rozwój firmy, co za tym idzie – rozbudowę floty. Dzięki dużemu zapotrzebowaniu na dźwigi, poszerzamy rejon naszej działalności, skupiając się na województwie zachodniopomorskim. 

Pojazdy, którymi dysponujemy są zaawansowanymi technologicznie maszynami, które doskonale radzą sobie w terenie. Posiadamy żurawie terenowe, które zapewniają maksymalną funkcjonalność maszyn. 

Jesteśmy zgranym i doświadczonym zespołem, który gwarantuje profesjonalną obsługę. Wszystkie nasze zadania, które otrzymamy od Klientów realizujemy terminowo i zgodnie z wytycznymi zleceniodawcy. Nasze usługi dźwigowe Szczecin działają kompleksowo, korzystając ze sprzętu znanych marek dźwigowych. Gwarantujemy najwyższe standardy i bezpieczeństwo obsługi operatorskiej jednocześnie przy umiarkowanych cenach. 

Nasza oferta skierowana jest do Klientów instytucjonalnych, jak i do osób prywatnych. Służymy poradami dotyczącymi wynajmu żurawi samojezdnych i innych maszyn będących na naszym stanie. 

Żurawie samochodowe – flota

Przez wiele lat budowaliśmy naszą flotę tak, aby znajdował się w niej wysokiej jakości sprzęt. Żurawie samojezdne, którymi dysponujemy to wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny o niewielkich gabarytach w stosunku do parametrów i możliwości technicznych. Idealnie spisują się w trudnym, nieutwardzonym terenie, jak i w wąskich ciasnych uliczkach w mieście. Wszystkie nasze maszyny posiadają ważny przegląd i dozór techniczny. 

Dźwigi wynajmowane są czasowo, a długość trwania okresu wynajmu zależy od preferencji klienta. Nasza firma oferuje różne maszyny, takie jak dźwigi czy podnośniki różnego rodzaju, które są gotowe do pracy w każdym momencie. Cena wynajmu maszyny jest bardzo różna jeśli chodzi o regiony kraju. Na jej wielkość wpływa również okres wynajmu, jakość oraz rodzaj sprzętu. Ta usługa na pewno nie należy jednak do najtańszych. Jednak wynajem często okazuje się konieczny, szczególnie podczas różnych prac przeładunkowych i montażowych. Dźwigi są bardzo użyteczne, kiedy odbywa się budowa dużych obiektów. Ze względu na to, że rośnie liczba firm oferujących usługi dźwigowe coraz łatwiej jest znaleźć korzystne rozwiązanie.

Oferujemy dogodne terminy oraz proponujemy opcję wynajmu urządzenia wraz z obsługą. Zatrudniamy doświadczonych operatorów, którzy doskonale znają specyfikę naszego sprzętu.

Gdzie świadczymy usługi dźwigowe

Nasza siedziba firmy mieści się w Szczecinie w województwie zachodniopomorskim, lecz w przypadku dłuższych zleceń oferujemy usługi dźwigowe Stargard, jak również usługi dźwigowe Koszalin

Zapraszamy do mailowego i telefonicznego kontaktu. Na telefony czekamy przez całą dobę. Gwarantujemy błyskawiczny dojazd z doskonale przygotowanym operatorem.

+ posts

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług.

Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami.

Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów.

Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.

Marek Wielgo

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami. Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów. Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *