Gadżet marketingowy – grawerowany ołówek

Nie masz pomysłu na upominek? Chciałbyś podarować bliskiej osobie coś specjalnego, a zarazem praktycznego? Czy może szukasz czegoś w tym stylu dla siebie albo chcesz za pomocą prostego zabiegu rozreklamować swój biznes? Ołówki z nadrukiem będą idealnym wyjściem.

W naszej ofercie znajdziesz bleistifte bedrucken na życzenie. Ty decydujesz o kształcie, kolorze, rozmiarze oraz tym, co ma zostać wydrukowane, a my dokładamy wszelkich starań, by zamówiony produkt spełnił Twoje wymagania.

Nasze bleistifte bedrucken to wymienny wkład obudowany aluminiowym korpusem. Znajdziesz u nas bleistifte bedrucken mini, długie, z gumką oraz rzemieślnicze, dostępne w barwach czarnej, czerwonej, niebieskiej, szarej oraz w kolorze czystego drewna. Bardzo popularny jest też zestaw Schillera – cztery ołówki w oryginalnym etui.

bleistifte bedrucken

Drukujemy werbeartikel – bleistifte bedrucken zarówno w niewielkich, jak i dużych ilościach. Możesz zamówić werbeartikel – bleistifte bedrucken zarówno od jednej, jak i od 100 sztuk. Drukujemy wszystko – logo i nazwę Twojej firmy, sentencję, dedykację. Każdy tekst, jakiego zażądasz. Nasz obecny asortyment obejmuje 10 modeli bleistifte bedrucken dostępnych w różnych rozmiarach, kolorach, kształtach oraz o różnej grubości. Produkty naszej firmy spełnią wymagania każdego Klienta.

bleistifte bedrucken to prezent doskonały w swej funkcjonalności. Osoba, która go od Ciebie otrzyma pomyśli o Tobie korzystając z niego za każdym razem.

Wybierając nasze produkty masz gwarancję oddania się w ręce profesjonalistów. Wciąż ulepszamy naszą firmę by produkty, jakie sprzedajemy były jak najwyższej jakości. Jesteśmy numerem jeden na rynku w dziedzinie tworzenia produktów promocyjnych. Zaufało nam mnóstwo Klientów, których firmy bardzo dużo zyskały dzięki reklamie zrobionej przez nasze produkty. Sprawdź nas i Ty – na pewno się nie zawiedziesz!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *