Gdzie szukać koktajl barów w 2020

Gdzie szukać koktajl barów w 2020

koktajlbar

Mam wrażenia, że te nasze lokalne koktajl bary po raz kolejny przeżywają odrodzenie. To tam z tygodnia na tydzień, zwłaszcza teraz, gdy zaczyna robić się coraz cieplej, trudno w tych miejscach doszukać się wolnej przestrzeni aby usiąść gdzieś ze znajomymi.

Widzę to regularnie przede wszystkim po ilości ilości, którzy w sobotę odwiedzają najpopularniejsze miejsca w mieście. Oczywiście wszystko to po to, aby spotkać się ze znajomymi, spędzić czas i napić się dobrego craftowego piwa, whisky, koniaku, wódki, ginu czy koktajli.

Widzę to także po stale rosnącej ofercie dobrego alkoholu, której w wielu miastach w naszym kraju, już dawno nie brakuje. Obecnie możemy napić się dobrych single maltów, blended whisky, london dry gin, rumów, mazcali. Każdy z tych alkoholi różni się od siebie na tyle, że przygotowane na ich podstawie koktajle smakują pysznie. 

Tym bardziej popularne drinkownie zamieszczone na mapie koktajli, są miejscami, które warto zobaczyć w każdym mieście naszego kraju np:. Wrocławiu, Poznaniu, Warszawie.

Rekomendowane lokale, znajdujące się na whisky to połączenie koktajli, fajnej atmosfery i przyjemnie spędzonego czasu, rozrywki na wysokim poziomie, porządnej obsługi i klimatu wielu ciekawych miejsc do których po prostu warto przyjść.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *