Problem ze spłatą długu.

Większość z nas ma wzięte jakieś kredyty czy też pożyczki, niemniej jednak nie oznacza to, że mamy wówczas problemy z pieniędzy. Niekiedy opłaca się zadłużyć w instytucji bankowej, gdyż oprocentowanie pożyczki jest dużo mniejsze aniżeli stopa inflacji albo nie ma go wcale. Ja osobiście często korzystam z karty debetowej, która spłaca się automatycznie. Nie dochodzi do takiej sytuacji naliczania odsetek za wykorzystane pieniądze z karty. Mając własną działalność gospodarczą, odsetki od kredytu traktuje się tak jak koszty prowadzenia własnej firmy. Niewątpliwie najbardziej opłacalną formą wszelkich kredytów czy pożyczek jest bez wątpienia lizing, ponieważ lizing jest traktowany w całości jak koszt i  można go sobie odliczyć od własnego podatku dochodowego. Nie zawsze niestety natomiast jest tak, że pożyczka czy kredyt dla nas jest formą optymalnego wyboru. Czasem jesteśmy zmuszeni do zaciągnięcia kredytu, który w ogóle nie jest korzystny dla nas. Jesteśmy zwyczajnie przymuszeni do wyboru takiego. Są to tak zwane trudne pożyczki, których to oprocentowanie i prowizja nie jest w ogóle dla nas opłacalna. Takie zadłużenie może doprowadzić nawet do spirali, w której odsetki przerastać będą nasze możliwości spłaty.

Bardzo dobrym narzędziem do uporania się z zadłużeniem jakie mamy jest konsolidacja kredytów. Wszelkie zobowiązania wobec wszelkich instytucji są łączone w tylko jeden kredyt, który niewątpliwie jest dużo łatwiej spłacić. Nasze  wszystkie zobowiązania przejmuje bank przez spłatę naszego zadłużenia. Tego typu czynność prowadzi do tego, że docelowa stopa oprocentowania jest niższa i korzystniejsza dla nas. Częstokroć bywa tak, że jest to jedna szansa wyjścia z własnego zadłużenia, które jest obciążone wysokimi stopami procentowymi, bowiem brano je w rozmaitych prabankach albo u firm zajmujących się tak zwaną lichwą.
+ posts

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług.

Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami.

Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów.

Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.

Marek Wielgo

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami. Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów. Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *