Stres związany ze spłatą pożyczki.

Większość ludzi ma jakieś kredyty, ale nie koniecznie oznacza to, że ma się wtedy kłopoty z pieniędzy. Niekiedy opłaca się nawet zadłużyć w instytucji bankowej, dlatego że oprocentowanie wziętych pieniędzy jest dużo mniejsze aniżeli stopa inflacji lub nie ma oprocentowania w ogóle. Ja przeważnie korzystam z karty debetowej, która za każdym razem spłaca się automatyczne. Nie dochodzi do sytuacji naliczania dodatkowych odsetek za wykorzystane pieniądze z karty. Mając własną działalność gospodarczą, odsetki od zaciągniętego kredytu traktuje się tak samo jak koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Niewątpliwie najbardziej opłacalną formą rozmaitych kredytów jest lizing, ponieważ on jest traktowany w całości jak koszt i  będziemy mogli go odliczyć od podatku dochodowego. Niestety nie zawsze jednakże bywa tak, iż pożyczka czy kredyt jest dla nas formą optymalnego wyboru. Czasami niestety jesteśmy zmuszeni do wzięcia z placówki bankowej kredytu, który nie jest w ogóle dla nas korzystny. Jesteśmy zwyczajnie zmuszeni do takiej decyzji. Są to tak zwane trudne kredyty, których oprocentowanie oraz prowizja nie jest wcale dla nas opłacalna. Nasze zadłużenie często może doprowadzić do takiej potężnej spirali, w której odsetki będą przerastały możliwość spłaty.

Dobrym rozwiązaniem do uporania się z swoim zadłużeniem jest bez wątpienia konsolidacja. Wszelkie nasze zobowiązania jakie posiadamy wobec instytucji finansowych są łączone w tylko jeden kredyt, który bez wątpienia jest łatwiej spłacić. Nasze  wszystkie zobowiązania przejmuje określony bank poprzez spłatę naszego zadłużenia pieniężnego. Taka czynność prowadzi do tego, iż docelowa stopa oprocentowania jest dużo niższa i znacznie korzystniejsza dla nas. Bardzo często zdarza się tak, że jest to jedna jedyna alternatywa by wyjść z zadłużenia, które jest obarczone wysokimi stopami procentowymi, ponieważ były zaciągnięte w parabankach lub u firm które zajmują się tzw.lichwą.
+ posts

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług.

Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami.

Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów.

Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.

Marek Wielgo

Marek Wielgo jest doświadczonym specjalistą od nieruchomości z ponad 15-letnim stażem w branży. Jego pasją jest pomaganie klientom w realizacji ich marzeń o idealnym domu lub lokalu mieszkalnym. Marek jest ekspertem w zakresie nieruchomości mieszkaniowych oraz komercyjnych i zawsze stara się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Jego podejście opiera się na indywidualnym podejściu do każdego klienta, co pozwala mu dokładnie zrozumieć ich potrzeby i oczekiwania. Marek jest znany z tego, że zawsze jest gotów słuchać swoich klientów i odpowiadać na każde pytanie. Jego profesjonalne podejście, wiedza i doświadczenie pozwala mu na skuteczne doradztwo i pomoc w podejmowaniu decyzji związanych z nieruchomościami. Marek Wielgo to także osoba z bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości. Jego wiedza o lokalnych rynkach i trendach w branży pozwala mu na skuteczne negocjacje cen i warunków transakcji. Ponadto, Marek jest zawsze dobrze poinformowany o wszelkich zmianach w przepisach dotyczących nieruchomości, dzięki czemu może w pełni chronić interesy swoich klientów. Marek Wielgo to nie tylko specjalista od nieruchomości, ale także człowiek z wysokimi standardami etycznymi i wartościami. Jego uczciwość, lojalność i zaangażowanie w realizację potrzeb klientów zawsze przyciągają nowych klientów i budują długotrwałe relacje z obecnymi klientami.

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *