Zacznij zababiać na Bitcoin z BitBay

Staliśmy się uczestnikami historii. W niedzielę zostały uruchomione pierwsze transakcje terminowe na bitcoinach, które jak piszą niektórzy, są w stanie całkowicie odmienić przeznaczenie kryptowalut. Oto bitcoin wszedł legalnie na giełdę. Stał się mainstreamowy. Zaciekawienie pierwszego dnia było tak duże, że dwa razy konieczne było zatrzymać handel w wyniku osiągnięcia limitów zmian cen.

Cboe Global Markets umieściła transakcje terminowe na bitcoiny. Tym samym, ta zespół giełd z Chicago, będzie pierwszą, która wprowadzi do obiegu bitcoinowe futuresy (rodzaj kontraktu). Dodatkowo w grudniu z własną propozycją wystartuje CMB Group, przeciwnik Cboe, a Nasdaq szykuje się do wprowadzenia bitcoinowych transakcji terminowych w trzecim kwartale 2018 roku.

Kurs bitcoina po kontraktach terminowych na giełdzie w Chicago

Wyrób oferowany przez Cboe umożliwi inwestorom obstawiać zakłady nawiązujące do prognozowanej wartości bitcoina, która zostanie ustalana wedle notowań na giełdzie Gemini, założonej przez dwóch braci Winklevoss. Cały szereg uważa, że te futuresy otwierają drzwi na szeroki udział w rynku wirtualnego pieniądza również na Wall Street, jak i u inwestorów indywidualnych.

I tak się niejako stało. Cboe dwa razy zatrzymało dzisiaj z rana handel kontraktami bitcoina po wzroście o 10 %., a później o 20 proc. Pauzy trwały kilka minut, co miało dać czas na ochłonięcie inwestorom.

Debiut transakcji pchnął także cenę BTC. Z weekendowego dołka poszybowała ona w ciągu ostatnich godzin w górę o blisko 20 proc. Holger Zschaepitz, reproter ekonomiczny „Die Welt”, spostrzega nawet, że pozorny pieniądz może stać się nowym złotem dla millenialsów. W czasie gdy kalkulacja kryptowaluty wzrastała, na swojej wartości tracił żółty kruszec oraz srebro.

Transakcje terminowe na bitcoina

Cała historia bitcoina z amerykańską giełdą to jednak narodziny prawdziwej rewolucji. Prezes Cboe, Chris Concannon, już zasugerował, że na celowniku mogą się znaleźć transakcje terminowe na inne kryptowaluty.

Inwestycja w Bitcoin

Warto więc zainteresować się inwestycją w kryptowaluty. Wśród wielu platform ułatwiających inwestowanie, znalazła się jedna która przykuła naszą skupienie to Polska platforma BitBay. Naszym zdaniem jest to profesjonalna i równocześnie intuicyjna giełda ułatwiająca kupno i sprzedaż BTC, Ethereum, Bitcoin Cash, LTC, Lisk oraz innych kryptowalut. Od jej powstania w roku 2014 do dnia dzisiejszego firma uzyskała międzynarodowy sukces jedynie z Polskim funduszem. Podsumowując Polska Giełda BitBay jest znakomitą platformą aby otworzyć się na przygodę z inwestowaniem w kryptowaluty. Ekspresowa i niezwykle prosta BitBay rejestracja pozwoli Wam zanurzyć się w świecie kryptowalut w kilka kliknięć. Aby poznać zdanie osób korzystających z serwisu zapraszamy do (strony BitBay Opinie .

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *